• דרגת זיהום
    • 7
    • 10
  • רמת אבזור בטיחותי
    • 7

מימד חדש בעולם הנוחות

סיטרואן מציגה את C4 בשתי גרסאות, קלאסית (בנזין ודיזל) וחשמלית שמגדירות את הסטנדרט החדש של סיטרואן בנוחות, בעיצוב, באבזור ובחוויית הנסיעה

סיטרואן C4 מבטא את החזון של סיטרואן לרכב קומפקטי מודרני עם עיצוב מתקדם המשלב בין מרכב מוגבה כמו ברכב פנאי לבין יציבה דינמית ומראה ספורטיבי עם גג משתפל וספויילר בקצה דלת תא המטען. חזית הרכב מבטאת את הקידמה הטכנולוגית עם תאורת 100% LED וחתימת אור מקורית וחדשה. שלל הקימורים במכסה המנוע רומזים על העוצמה והחישוקים הגדולים עם בתי הגלגלים המודגשים מקנים יציבה חסונה ובוטחת של רכב פנאי. המראה הייחודי מועצם עוד יותר הודות לחבילות Color Pack שמדגישות העיצוב המקורי ואת האלגנטיות שלו.

רף חדש של נוחות ושימושיות

ברכב המשפחתי-קומפקטי של סיטרואן הושם דגש מיוחד על הנוחות עם תוכנית ®Citroën Advanced Comfort הכוללת מרכיבי נוחות בלעדיים לסיטרואן. מתלי ®Progressive Hydraulic Cushions מספקים את אפקט “השטיח המעופף” עם נוחות נסיעה עילאית ומושבי Advanced Comfort יחד עם מרכיבים נוספים משלימים חבילת נוחות חסרת תחרות.

תא הנוסעים ב-C4 מרווח במיוחד הודות לבסיס גלגלים ארוך המשתרע על פני 267 ס”מ.  לרשות היושבים מאחור עומדים יציאות מיזוג, משענת יד מרכזית עם מחזיקי כוסות ותא אחסון וחלונות אחוריים כהים. בנוסף לעיצוב המקורי של תא הנוסעים, ההקפדה על הפרטים הקטנים הופכת את C4 ו-e-C4 לייחודיים כל כך: ריפוד המושבים למשל משלב בין בד לעור מלאכותי לטובת תחושה יוקרתית ומפנקת, וב-e-C4, פס עיצוב כחול בדלתות מבטא את האקסקלוסיביות של הדגם החשמלי.

סביבת הנהג דיגיטלית למשעי עם לוח מחוונים דיגיטלי, מסך מולטימדיה מרכזי ”10 עם הפעלה קולית, דיבורית BT וממשקי Apple CarPlay ו-AndroidAuto. בין החידושים המקוריים תמצאו גם מגירה הנשלפת מהדשבורד ואת
ה-Smart Pad Support® – מעמד אוניברסלי שמאפשר עיגון קל ומהיר של טאבלט לדשבורד עבור הנוסע מלפנים. זהו רק אחד מתוך מגוון פתרונות שימושיים וחכמים כמו מקום אחסון ייעודי לכבל הטעינה מתחת לרצפת תא המטען בגרסה החשמלית.

אבזור עשיר, עם אקסטרה

סטנדרט האבזור של C4 ו-e-C4 גבוה במיוחד וכולל בתוכו את כל מה שהייתם רוצים למצוא, והרבה יותר מכך: חיישני חניה 360 מעלות ומצלמת חניה, מערכת שמע מקורית ומערכת ניווט 3D, מסך מולטימדיה ”10, בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת עם יציאות מיזוג מאחור, חיישני אור וגשם, כניסה והתנעה ללא מפתח, בלם-יד חשמלי ועוד.

וזה לא הכול  – ברכב המשפחתי של סיטרואן תזכו גם ל”אקסטרה” שיהפוך את השימוש בו לקל ולנוח אפילו יותר. מראות הצד למשל כוללות תאורת LED של אזור הכניסה לרכב, מצלמת החניה כוללת “מבט-על” וירטואלי וקווי גבול חניה, יש תאורת Welcome ו-Guide me home ואפילו מערכת תצוגה עילית HUD מתקדמת שמקרינה מידע חיוני לנהג על גבי השמשה הקדמית – הכל כסטנדרט.

מגוון יחידות הנעה

הדגם מוצע עם מגוון של 3 יחידות הנעה – חשמלית-טהורה, טורבו-בנזין או טורבו-דיזל. סיטרואן e-C4 ה-100% חשמלי מציע חוויית נסיעה עוצמתית, חלקה וחרישית, ללא פליטת מזהמים וללא צריכת דלק. הוא מצויד במנוע חשמלי בעל 136 כוחות סוס ומומנט של 26.5 קג”מ שמספק שפע של מומנט זמין עם תגובת דוושה מיידית, וטווח נסיעה ארוך במיוחד של עד 351 ק”מ* (348 ק”מ בגרסה בעלת גג שמש).

גרסת הטורבו-בנזין של C4 מצויידת במנוע בנזין 1.2 ליטר טורבו המספק 130 כ”ס ומומנט של 23.4 קג”מ המשודך לתיבה אוטומטית בעלת 8 יחסי העברה. חוויית הנהיגה בדגם זה דינמית עם ביצועים זריזים, מנופי העברת הילוכים בצידי ההגה ובורר עם 3 מצבי נהיגה: רגיל, ספורט או ECO לצריכת דלק נמוכה (צריכה משולבת של 6.0 ליטר/100 ק”מ*). לצריכת דלק חסכונית במיוחד ניתן לבחור בגרסה בעלת מנוע הטורבו-דיזל 1.5 ליטר עם 130 כ”ס, מומנט גבוה של 30.6 קג”מ וצריכת דלק משולבת של 4.7 ליטר/100 ק”מ* בלבד – גם במקרה זה המנוע משודך לתיבה אוטומטית בעלת 8 הילוכים.

סיטרואן C4 ו-e-C4 מציעים רמת בטיחות גבוהה במיוחד ומערכות סיוע לנהג מהמתקדמות ביותר בדרך לנהיגה סמי-אוטונומית: מערכת Highway Driver Assist משלבת בין בקרת שיוט אדפטיבית עם פונקציית Stop & Go לבין מערכת סיוע אקטיבית לשמירה על המיקום בנתיב הנסיעה, ומקלה על הזחילה בפקקים. סטנדרט הבטיחות הגבוה כולל מערכות נוספות ובהן מערכת ניטור מרחק מלפנים עם בלימת חירום אקטיבית, מערכת זיהוי תמרורים מורחבת, מערכת לניטור שטחים מתים ומערכת התרעת עירנות נהג.

רכב מנצח

סיטרואן C4 זוכה לאחריות ל-5 שנים או 120,000 ק”מ והגרסה החשמלית e-C4 זוכה לאחריות של 8 שנים או 160,000 ק”מ לסוללה בלבד. כשמוסיפים את הנתון החשוב הזה לשילוב של עיצוב פורץ דרך ותא נוסעים מרווח, שימושי ומאובזר, של קישוריות גבוהה, אבזור עשיר, נוחות חסרת תחרות ובטיחות ללא פשרות, מתקבל רכב משפחתי חסר תחרות שיוצר מימד חדש בעולם הנוחות.

* נתוני צריכת הדלק, צריכת החשמל וטווח הנסיעה הינם מבדיקות מעבדה שהתקבלו מהיצרן. נתונים אלו בפועל מושפעים מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה ולכן עלול להיווצר פער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

מתעניינים בסיטרואן C4?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

    WhatsApp להתקשר אלינו 073-2005309