כל מה שאתם צריכים לדעת ולשאול בנסיעת מבחן

נסיעת מבחן בדגמים החדשים של סיטרואן תסייע לכם לבדוק את התאמת הרכב לצרכים שלכם ולבחור את הרכב המתאים לכם ביותר. אספנו עבורכם שלל עיצות לנסיעת המבחן

כל אחד מאיתנו חולם על רכישת רכב חדש, אבל רבים עושים את הטעות ורוכשים את הרכב מבלי לבצע נסיעת מבחן. על מנת שלא להגיע למצב שאנחנו לא מתחברים לרכב החדש שלנו, אנו ממליצים בחום לבצע נסיעת מבחן ולהגיע מוכנים עם כל השאלות החשובות.

נסיעת מבחן, למה זה כדאי?

הדבר הכי חשוב הוא לוודא את ההתאמה של הרכב אליכם בכל סעיף וסעיף, ואת זה תוכלו לגלות בנסיעת המבחן. תוכלו לבדוק את נוחות הנסיעה, את ההתאמה של תא המטען אליכם, והאם המושב האחורי מרווח דיו עבורכם.

מהן השאלות שחשוב להכין מראש?

עדיף שתגיעו כמה שיותר מוכנים, ולכן מומלץ להכין מראש כמה שאלות שנשאל במהלך נסיעת המבחן:

מהם השימושים שלנו ברכב? אנחנו בדרך כלל נוסעים עם כל המשפחה או שהרכב ישמש רק אותנו לנסיעות לבד? יש לנו כסאות-ילדים או סל-קלים שצריכים להיכנס לרכב?

ברגע שנתכונן מראש עם השאלות האלו, נוכל לבחור בנסיעת מבחן ברכב במידה שמתאימה לנו. הרי ה- C5 AIRCROSS שהוא SUV שונה בגודל ובאופי השימוש מהסופר מיני C3 או מברלינגו המסחרית, ולכן חשוב שמראש נדע איזה רכב יהיה כדאי לנו לבדוק.

התחלנו את נסיעת המבחן. למה כדאי לשים לב?

מכיוון שהרכב שלנו ישמש אותנו בנסיעה ולא רק בישיבה בחניון, חשוב מאוד שנבדוק את חוויית הנהיגה ואת נוחות הנסיעה בו. אוהבים שהרכב שלכם נוח ומשכך את כל פגעי הכביש? זה הרגע בו תרגישו את הנוחות בצורה הטובה ביותר, ותוכלו לוודא שהיא עונה על הציפיות שלכם.

נסו לבדוק גם את ביצועי הרכב ולגלות את עוצמת המנוע, את עוצמת הבלמים ואת מערכות הבטיחות המתקדמות ברכב, ואם תרצו אתם גם מוזמנים לבדוק את הקלות בה תוכלו לחנות את הרכב.

איך לתכנן את המסלול של נסיעת המבחן?

נסיעת המבחן נועדה כדי שתוכלו להרגיש את הרכב בתנאים הקרובים ביותר לחיי היומיום שלכם, ולכן חשוב שתבחנו את הנסיעה בכמה שיותר סוגי כבישים. עירוניים, בינעירוניים, כאלו שסלולים היטב וגם כאלו המשובשים.

טיפים חשובים שכדאי לזכור:

  • לנציג שמלווה אתכם יש המון ידע שימושי ופרטים חשובים שיוכלו לסייע לכם. זה הזמן לשאול אותו כל שאלה שעולה ברוחכם.
  • יש לכם עגלת תינוק או כסא לילד? אל תסתפקו במדידה שלהם בבית, והביאו אותם איתכם. ככה תדעו בוודאות אם הרכב מתאים להם.
  • התנסו בכמה שיותר סוגי כבישים כדי לוודא שהרכב מתאים לכם בצורה המיטבית.
  • לא לשכוח לחבר את למערכת המולטימדיה את הסמארטפון שלכם, כדי לוודא שאתם מתמצאים בתפריטים ובשימוש בקלות.
  • קחו את הזמן, התנסו בכל אביזר ואביזר, וכתבו את הרשמים שלכם מהרכב, כדי שתוכלו לזכור את הדברים שהתלהבתם מהם.

לסיכום, לא כדאי לכם להזמין רכב ללא נסיעת מבחן. היא חשובה מאין כמוה, ובאמצעותה תוכלו לוודא שהרכב מתאים לכם בדיוק כמו שאתם עושים כשאתם מזמינים מזרן או בגד חדש. במהלך נסיעת המבחן קחו את הזמן, התרווחו ברכב ובדקו כל אביזר ופריט שנמצאים בו, ושאלו את הנציגים ואנשי המכירות כל שאלה שיש לכם. אנו ממליצים כמובן להתכונן מראש ולהביא איתכם רשימת שאלות חשובות, כפי שהנחינו אתכם כאן. תתחדשו!

מתעניינים ברכבי סיטרואן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

    WhatsApp להתקשר אלינו 073-2005309