סיטרואן E-JUMPY מימן

סיטרואן Ë-Jumpy Hydrogen פותח את ההיצע החשמלי של המסחריות הקלות של סיטרואן. באמצעות שילוב של סוללה עם יכולת הפקת חשמל ממימן, הוא מציע את הטוב מכל העולמות

עם סיטרואן Ë-Jumpy Hydrogen, סיטרואן מציעה את המגוון המחושמל הרחב ביותר שיענה על הצרכים החדשים של בעלי המקצוע. כל היצע הרכב המסחרי הקל (LCV) של סיטרואן יתחשמל עד שנת 2021, כש- Jumpy נוכח כבר על הכביש ו- My Ami Cargo, ë-Berlingo Van, ë-Jumpy Hydrogen ו- ë-Jumper יגיעו במחצית השנייה של השנה.

בתגובה לאתגרים סביבתיים וחברתיים חדשים, סיטרואן בשנת 2021 תיישם אנרגיות חדשות עם ë-Jumpy Hydrogen. מסחרית חשמלית עם תא דלק וסוללות נטענות, הוא סיטרואן הראשון המופעל על ידי סוג זה של אנרגיה. תוך התאמה לטכנולוגיה חדשה זו, היא שומרת על נפח ושימושי העומס השימושיים שלה. הרכיבים שולבו על פי תכנון גאוני כך שלגודל שלהם אין כל השפעה על כושר ההעמסה.

לסיטרואן Ë-Jumpy Hydrogen טווח של מעל 400 ק”מ. את שלושת מיכלי המימן שלהם אשר עשויים מסיבי פחמן, מתוכננים לעמוד בלחץ של 700 באר, וממוקמים ליד הסוללה מתחת למושבים הקדמיים, ניתן למלא תוך שלוש דקות בלבד. מימן Ë-Jumpy הוא חשמלי לחלוטין. הוא מרוויח מתא דלק של 45 קילוואט המייצר חשמל על ידי צריכת מימן וסוללה של 10.5 קילוואט הנשתלטת אוטומטית כאשר מיכל המימן ריק. הסוללה נטענת אוטומטית באמצעות חשמל שנוצר על ידי המימן או באמצעות כבל בתחנות טעינה לרכב חשמלי.

הכירו את נבחרת המסחריות של סיטרואן.

WhatsApp להתקשר אלינו 073-2005309